Home      REGULAMIN ZAKUPÓW

Regulamin Sklepu Akwarystycznego AQUA-FISH

oraz niniejszej strony internetowej

 Sklep AQUA-FISH prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Właścicielem sklepu i niniejszej strony internetowej jest firma Infinite Progress Sylwester Żero, której pełnomocnikiem jest Jakub Schulz.  Poniższy dokument stanowi formę umowy pomiędzy firmą Infinite Progress Sylwester Żero, a Klientem korzystającym 

ze sklepu internetowego.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient przeglądając ofertę sklepu AQUA-FISH zobowiązany jest do zaznajomienia się z :


- poniższym regulaminem

oraz stroną:


Jak kupować ryby i rośliny?


 

I. Zakupy


1. Nie ma możliwości zamówienia ryb przez Internet. Oferta na stronie aqua-fish.pl ma za zadanie zaprezentować ofertę sklepu stacjonarnego.

2. Na życzenie klienta na wszystkie towary sprzedawane w sklepie wystawiamy faktury VAT. Sklep jest zwolniony podmiotowo ze stosowania kasy fiskalnej do osiągnięcia wymaganego limitu obrotów z klientami nie prowadzącymi działalności gospodarczej.

3. Zakup ryb możliwy jest jedynie w sklepie w Poznaniu.

Dane adresowe sklepu znajdują TUTAJ.

 

4. Nie prowadzimy wysyłki żywych zwierząt.

5. Aby dowiedzieć się jak zakupić ryby w naszym sklepie, należy zapoznać się z zakładką "Jak kupować ryby i rośliny?"

 

 

II. Ryby

1.
 Wszystkie ryby w naszym sklepie zostały legalnie sprowadzone na rynek polski. Pochodzą najczęściej z krajowych hodowli (chyba, że nie ma możliwości zakupienia danego gatunku w kraju).

2. Cena ryb.


Cena ryb może być zmienna zależnie od cen hurtowych. Co więcej, istnieje możliwość negocjacji ceny przy zakupie większej ilości ryb. Chętnie dajemy stałym klientom rabaty. Przykładowo – jeśli jesteś zainteresowany zakupem 10 sztuk neonków – zapytaj czy możemy zastosować jakiś rabat. Rabat nie jest stały ani czasowy. Obowiązuje w momencie danej transakcji i za każdym razem może być inny. Może być też różny w zależności od zakupywanego gatunku ryb.

3. Stan magazynowy zwierząt.

Stan ten w każdej chwili może ulec zmianie, gdyż stan ukazany na stronie internetowej jest prawdziwym stanem jaki znajduje się w sklepie stacjonarnym. W przypadku braku danego gatunku, na jego karcie widoczna będzie stosowna informacja.

4. Zwierzęta jak i akwaria, w których się znajdują, są pod stałą kontrolą. Nad jakością wody czuwa specjalista analityki chemicznej.III. Polityka prywatności

1
. Wszelkie dane klientów nie są wykorzystywane w jakichkolwiek celach reklamowych lub komercyjnych. Nie są dostępne dla osób trzecich, a jedynie dla zarządzającego sklepem.IV. Zdjęcia :

1. 
Zdjęcia znajdujące się na stronie nie przedstawiają bezpośrednio ryb     z naszych zbiorników. W naszym sklepie kupujesz ryby często niewybarwione (młodsze osobniki), które pełnię barw i wspaniały wygląd uzyskują dopiero w urządzonym zbiorniku lub po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

2. Jeśli ktoś chciałby wykorzystać zdjęcia do swoich celów prosimy o kontakt.

 

V. Inne :


Właścicielem sklepu jest:

Infinite Progress Sylwester Żero,

ul. Poznańska 159, 62-080 Tarnowo Podgórne NIP: 5441537660

Pełnomocnikiem i zarządzającym sklepem jest:

Jakub Schulz, Tel. Kontaktowy 725034242

Wszelki kontakt i sprawy związane z działaniem sklepu akwarystycznego należy prowadzić z panem Jakubem Schulzem.