Home
 
WITAMY SERDECZNIE NA STRONIE SKLEPU AKWARYSTYCZNEGO AQUA-FISH W POZNANIU!

Zapraszamy na nasz Fan-Page na Facebook'u

Sklep akwarystyczny AQUA-FISH w Poznaniu powstał dzięki pasji jaką jest akwarystyka. Z początkowych kilku domowych akwariów zrobiło się 72 akwaria w naszym sklepie. Znaleźć tutaj można zarówno ryby słodkowodne jak i rośliny, które pozwolą Wam stworzyć wymarzony zbiornik dla swoich podopiecznych.

W dzisiejszych czasach akwarystyka jest bardzo popularna – zwłaszcza wśród ludzi szukających spokojnego hobby. Wbrew pozorom posiadanie akwarium  nie jest dla osób leniwych ;) Trzeba się trochę napracować, aby efekt finalny był powalający. Wasze ryby z pewnością odwdzięczą się pełnią swojego uroku oraz wspaniałych barw gdy tylko zapewnicie im odpowiedni dom.


W naszym sklepie akwarystycznym możecie zakupić wiele gatunków ryb słodkowodnych, w większości pochodzących z krajowych, polskich hodowli. 


Nie sprzedajemy ryb chorych! Jeżeli w danej partii ryb (np. w przypadku jednego otrzymanego gatunku od dostawcy) zauważymy, że umierają w krótkim czasie – nie dopuszczamy danej partii do sprzedaży! Należy jednak pamiętać, że zmiana warunków, transport, a co za tym idzie stres, mogą spowodować, że niestety zakupione ryby szybko zakończą swój żywot. Nie należy się jednak poddawać! Trzeba dbać o zbiornik i starać się, aby rybki miały jak największy komfort. Są gatunki ryb bardziej i mniej wrażliwe na zmiany. Czasami nieostrożna nagła zmiana temperatury wody przy podmianie może spowodować śmierć naszych podopiecznych! 


Staramy się, aby ryby, które są u nas na czas sprzedaży, miały dobre warunki. Nie oszczędzamy na karmie (suchej, mrożonej) i dbamy o to by ryby były zdrowe. Tam gdzie to konieczne, stosujemy częściowo wodę z odwróconej osmozy.


W naszym sklepie możecie zakupić także kilka rodzajów pokarmu mrożonego renomowanej marki Ichthyo Trophic w atrakcyjnej cenie! Z uwagi na to, że sami karmimy nimi ryby (te, które taki preferują) mamy w ciągłej sprzedaży podstawowe karmy mrożone, które są bezpieczniejsze aniżeli żywe (nie przenoszą chorób).


Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego! Tutaj można w miłej atmosferze porozmawiać o akwarystyce. Nie bójcie się pytać, z chęcią pomożemy Wam zarówno w wyborze jak i problemach związanych z akwarystyką!  


SKLEP ZNAJDUJE SIĘ NA ULICY ZAŁĘŻE 6A/1C W POZNANIU
(1 MINUTA PIESZO OD PRZYSTANKU GŁOGOWSKA/HETMAŃSKA)